Polatlı Su Kesintileri

Polatlı Su Kesintisi
Polatlı su arızalarını ve planlı/plansız su kesintilerini günlük takip ediyoruz.


02 Temmuz 2020 Perşembe 21:23 saatinde aldığımız bilgi : POLATLI ilçesinde 02/07/2020 tarihinde saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 02/07/2020 saat olarak belirlenmiştir. Kesintinin nedeni : PLANSIZ SU : KESİNTİSİ: POLATLI İLÇESİ YÜZÜKBAŞI MAHALESİ ENERJİ SA KAYNAKLI SAAT 19:30 İLE 20:30 ARASI ENERJİ KESİNTİSİ NEDENİYLE ARA ARA SU KESİNTİSİ OLABİLİR ETKİLENECEK YERLER: CUMHURİYET MAHALESİ ŞEHİTLİK MAHALLESİ BİR KISMI. Su kesintisinden etkilenen bölgeler : Cumhuri̇yet mahallesi̇ tamami şehi̇tli̇k mah bi̇r kismi.

25 Haziran 2020 Perşembe 17:38 saatinde aldığımız bilgi : POLATLI ilçesinde 25/06/2020 tarihinde 17:00:00 saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 25/06/2020 saat 20:00:00 olarak belirlenmiştir. Kesintinin nedeni : PLANSIZ SU KESİNTİSİ: POLATLI İLÇESİ GÜLVEREN MAHALLESİ ZZC. ALTYAPI ÇALIŞMASI YAPARKEN SU ŞEBEKE HATTINA VERDİĞİ ZARARADAN DOLAYI SU KESİNTİSİ UYGULANMAKTATIR.. Su kesintisinden etkilenen bölgeler : Askeri̇ye hatti i̇ğci̇ler mahallesi̇ karai̇lyas mahalesi̇ gülveren sanayi̇ bölgesi̇. . Arızanın yaklaşık olarak 3 saat sürmesi bekleniyor.

20 Haziran 2020 Cumartesi 18:36 saatinde aldığımız bilgi : POLATLI ilçesinde 20/06/2020 tarihinde 18:00:00 saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 21/06/2020 saat 06:00:00 olarak belirlenmiştir. Kesintinin nedeni : Gülveren Mahallesi Melikşah Caddesi içerisinde meydana gelen arıza tekrarladığı için su kesintisi yapılmaktadır.. Su kesintisinden etkilenen bölgeler : Esentepe mahallesi,şentepe mahallesi,gülveren mahallesi,fatih mahallesi bir kısmı,şehitlik mahallesi bir kısmı. . Arızanın yaklaşık olarak 12 saat sürmesi bekleniyor.


Polatlı Su Kesintileri” için 20 yorum

 1. bi arızayı gideremediler amk bune ya hergun hergun paramızla rezil oluyoruz hyr bu zamana kadar olmayan arıza bu saatten sonra neden çıkıyor bence bunda bir iş varama cidden yeter artık ya insanında sabri bir yere kadar koktuk tuvalete girmeye korkuyoruz artık suları kontrol etmeden

 2. Bu biri basıncı yüksek yolluyo herhalde değiştirin orda çalışanları bak siknti oluyomu

 3. la hala su yok **** *** kaç gündür yıkamadım yeter lan *** aski yapıcaz diyip yapmıyor ya bide amk çok küfür ettim ama çarşambadan beri su yok bugün cumartesi çok dayandık biz bizim stok çoktu daha önceden kalma bide *** haber vermedi suyu kesicez diye bugün 4. gün ve stok bitmek üzere bu belediye marketten su almamız için mi var

 4. Ula 3 gündür teyemmüm le idare ediyoruz. Yazık. Savaş var gibi şu dağıtıyorsunuz belediye araçlarıyla. Çözüm bu değil.

 5. Allah belanızı versin iki gün oldu yeter artık siz ne yapmaya çalışıyorsunuz bırakın artık suyu ya Yeter yeter

 6. su yok ya böyle iş mi olur saati veriyorsunuz zamanında yapmıyorsunuz yok birde aşağı kısımlardakiler aşırı tükettiği için su yukarı kesimlere cıkmıyormuş bu nasıl bir iş ver basıncı iki gündür su yok ya nerede yaşıyor.

  1. Şu ülkede gelip yaşadığıma pişman ettirdiler. Millet uzaya cikiyo artık. Burda hala su sorunu yasaniyo. Akilalir gibi değil gerçekten..

 7. Köy gibi mahalle. Bu nedir yahu her hafta her hafta? Zaten memlekette hangi iş düzgün yürüdü de basit su temini olayı düzgün yürüsün?

  1. Yazıklar olsun size böyle bir belediyecilik olamaz yahu.nasil bir hizmet anlayışınız var 2 gündür susuzluktan perişan olduk.sahi sizler şu dağıtım şirketleriyle bir ortakluginizmi varki perişan edersiniz bizleri.onceleri böyle durumlar 6 ayda senede bir olurdu.simdi suyumuz beceriksizlerin elindeki dürtülü perişan edersiniz.allah ta sizleri perişan eylesin insaallah

  1. Tarih 04-01-2020, saat:07:25, Polatlı Gazi mahallesinde iki gündür sular yok ve bu üçüncü gün hala sular yok. Bilgi almak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir