Etimesgut Su Kesintisi

Ankara’nın banliyö güzergahına serilmiş olan, merkezinde yıllardır bitmeyen çok katlı bir inşaat barındıran Etimesgut’un büyük bölümünü içinde barındırdığı askeri birlikler oluşturmaktadır.

İlçe merkezindeki düzensizliğin aksine Eryaman, Elvankent ve Bağlıca gibi modern semtleri içeren Etimesgut ilçesi, Yapracık gibi bir TOKİ cennetine de ev sahipliği yapmaktadır.

Yaklaşık nüfusu yarım milyondan fazladır ve su ve kanalizasyon işleri ASKİ tarafından yürütülmektedir. Her yönden hareketli bu ilçemizin su kesintisi bilgilerini günlük sayfamızda derliyoruz, Etimesgut halkındansanız sayfamızı kaydetmeyi ihmal etmeyin.


06 Aralık 2022 Salı 12:34 saatinde aldığımız bilgi : ETİMESGUT ilçesinde 07/12/2022 tarihinde 09:00:00 saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 07/12/2022 saat 13:00:00 olarak belirlenmiştir. Kesintinin nedeni : BAŞKANLIĞIMIZCA YÜRÜTÜLEN ETİMESGUT İLÇESİ BAĞLICA MAHALLESİ KUZU PINARI CADDESİ İÇERİSİNDE SU KAYIPLARINI ÖNLEME ÇALIŞMASI KAPSAMINDA PLANLI SU KESİNTİSİ YAPILACAKTIR. SABIR VE ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER, VERDİĞİMİZ RAHATSIZLIKTAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİZ.. Su kesintisinden etkilenen bölgeler : Bağlica mah. mermeroğlu cad.aymer cd. yeşi̇ltepe cd.1287 cd. eski̇bağlar cd. güzelköy cd. muammer cd. enerji̇ cd.kuzupinari cd.anadolu aras si̇t.aymer si̇t.eki̇nci̇ler bağlica kont.beyaz park evleri̇.. . Arızanın yaklaşık olarak 4 saat sürmesi bekleniyor.

03 Aralık 2022 Cumartesi 11:27 saatinde aldığımız bilgi : ETİMESGUT ilçesinde 03/12/2022 tarihinde 11:00:00 saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 03/12/2022 saat 15:00:00 olarak belirlenmiştir. Kesintinin nedeni : ETİMESGUT İLÇESİ TUNAHAN MAHALLESİ 229 SOKAK İÇERİSİNDE PE 110 LUK İÇME SUYU DAĞITIM ŞEBEKE HATTINDA OLUŞAN ARIZA SEBEBİ İLE PLANSIZ SU KESİNTİSİ YAPILMIŞTIR. SABIR VE ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER, VERMİŞ OLDUĞUMUZ RAHATSIZLIKTAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİZ.. Su kesintisinden etkilenen bölgeler : Tunahan mahallesi̇ tamami. . Arızanın yaklaşık olarak 4 saat sürmesi bekleniyor.

02 Aralık 2022 Cuma 18:20 saatinde aldığımız bilgi : ETİMESGUT ilçesinde 02/12/2022 tarihinde 18:00:00 saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 02/12/2022 saat 21:00:00 olarak belirlenmiştir. Kesintinin nedeni : ETİMESGUT İLÇESİ ALTAY MAHALLESİ SÖĞÜT CADDESİ İÇERİSİNDE İÇME SUYU DAĞITIM ŞEBEKE HATTINDA OLUŞAN ARIZA SEBEBİ İLE PLANSIZ SU KESİNTİSİ YAPILMIŞTIR.. Su kesintisinden etkilenen bölgeler : Altay mahallesi̇ söğüt caddesi̇ ve şehi̇t osman avci mahahallesi̇ şehi̇t mehmet çavuş caddesi̇ çevresi̇. . Arızanın yaklaşık olarak 3 saat sürmesi bekleniyor.


Etimesgut Su Kesintisi” için 10 yorum

  1. 30 yıldır bir metre boru değişmeyen dallamalara sesiniz çıkmaz ama yapana lanet okursunuz yazıklar olsun

  2. Allah belanızi versin yeter artık ne beceriksiz insanlarmissiniz kaç günlerdir yapamadiniz bu suları

  3. Milleti rezil ettiniz önce 13.00 diyor sonra 17.00 sonra 7.30 sonra 9.30 saat yaklastikca uzatiyorlar dalga geçer gibi adamlar çalışmıyor belli yatıyorlar

  4. Burada yazdıklarınızı anladık da Bağlıca’da su kesintisine ilişkin bir haberiniz bilgilendirmeniz yok ancak iki gündür sular gidip gidip geliyor. Geldiğinde de basıncı düşük olduğu için kombiyi çalıştırmıyor ve afedersiniz duş alamıyoruz rezil ettiniz. Bu durum nedir?

  5. Sabahtan beridir suyumuz yok rezil ettiniz insanlari bilgi veriniz suyumuz ne zaman gelecek

  6. Her sokak veya caddeye şebeke suyunu kesecek bir vana konsaydı, arıza durumunda o sokağın ya da caddenin suyu kesilse diğer taraflar etkilenmese olmaz mıydı?

    1. Ooo… burası Türkiye …neyi doğru yapıyorlar ki.???..bizim sokağa geçen sene asfalt döktüler 5 kere yeniden kazıp yok fiber döşeme yok sokak lambası için elektrik v.s köstebekyuvasina döndü..ama başkanın oğlunun inşaat sirketinin evlerinin olduğu yer cennet…niye acaba??..:))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir